Dünya evine böyle girdiler

AK Partiye Amasya Milletvekili Adayı Cesur, Oğlu Mahmut Berat Cesur'u Nisa Demir ile evlendirdi
AK Partiye Amasya Milletvekili Adayı Hasan Ali Cesur Oğlu Mahmut Berat Cesur'u Hüseyin Demir’in kızı Nisa Demir ile çifte düğünle evlendirdi. Amasya gerçekleşen düğünün ardından İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen 2. Düğünün açılışı kokteyl ile başladı. Gelin ve damadın aile büyükleri konuklarını kapıda karşılayarak büyük bir misafirperverlik örneği sergilediler.
MUHTEŞEM DÜĞÜN
Gelin ve Damat’ın vapurla düğün alanına gelmesiyle birlikte program saat 20;00'da Kuran'ı Kerim Tilaveti’nin ardından sahne alan Kasım Alper Özdemir, Semazenler eşliğinde seslendirdiği şiirleriyle geceyi renklendirdi. Mustafa Demirci, ise seslendirdiği birbirinden güzel ilahileriyle katılımcılarla unutulmaz bir gece yaşatırken, düğün Ahmet Hakkı Turabi’nin seslendirdiği Türk Sanat Müziğiyle  son buldu.
HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ!
Düğün sonrasında kısa bir açıklama yapan Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Ali Cesur, “Oğlumuz Mahmut Berat ile gelinimiz Nisa’nın izdivaçlarını bize gösteren rabbimize binlerce şükürler olsun. Amasya ve İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz düğünlerimizde bizleri yalnız bırakmayıp mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.
www.sultangazigazetesi.com
Dünya'nın Haberleri Bu kentte sitesinden 16.11.2018 tarihinde yazdırılmıştır.